MyCounter - счётчик и статистикаСімейні спори

Наша компанія надає юридичні консультації з питань сімейного права, а також повний спектр послуг в даній галузі. Наша робота базується на виключно індивідуальному підході до кожної особи, яка звернулась за юридичною допомогою.

Майнові і немайнові відносини між подружжям, батьками і дітьми, опікунами та підопічними регулюються нормами сімейного законодавства України.

Наші фахівці в галузі сімейного права нададуть Вам кваліфіковану допомогу у вирішенні сімейних спорів, надаючи наступні види послуг:

1. Розірвання шлюбу (розлучення).

2. Розподіл спільного майна подружжя. Під час розірвання шлюбу, розподіл спільного майна подружжя, у більшості випадків, є основним предметом спору. Завдання нашого фахівця, при вирішенні спору про поділ спільного майна - захист майнових інтересів особи, в т.ч. визнання права власності на максимально можливу частину спільного майна подружжя.

3. Стягнення аліментів (заборгованості з аліментів).

5. Підготовка проекту шлюбного контракту та іншого виду договорів;

6. Захист прав та представництво інтересів всіх членів сім’ї в судах всіх інстанцій, органах прокуратури, органах опіки та піклування та державних органів у справах дітей;

7. Юридична допомога при виконанні судових рішень (стягнення аліментів, зменшення (збільшення) аліментів, виселення, вселення та інше).


ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЮРИСТІВ

© Roman Lytvyn 2010 рік